بروجرد قهرمان مسابقات چند جانبه کشتی آزاد نوجوانان
بروجرد قهرمان مسابقات چند جانبه کشتی آزاد نوجوانان ()
روز جمعه ۱۳۹۷/۹/۱۶ یکدوره مسابقات چندجانبه کشتی آزاد در رده نوجوانان با حضور تیم های: بروجرد(دو تیم) ، کرمانشاه(دو تی
بازدید مدیرکل محترم ورزش و جوانان لرستان از پروژه های مسکن مهر،پایگاه قهرمانی اسپهبدان و سالن زورخانه وحدت بروجرد
بازدید مدیرکل محترم ورزش و جوانان لرستان از پروژه های مسکن مهر،پایگاه قهرمانی اسپهبدان و سالن زورخانه وحدت بروجرد ()
در حاشیه سفر مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان لرستان و هیئت همراه به بروجرد در روز سه شنبه سیزدهم آبان ماه 97 علی یاور عز
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خبرداد: مجموعه شهرورزش به همت بخش خصوصی راه اندازی می شود
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خبرداد: مجموعه شهرورزش به همت بخش خصوصی راه اندازی می شود ()
علی یاور عزیزپور در بازدید از پروژه های ورزشی عمرانی بروجرد از ایجاد مجموعه شهرورزش به همت بخش خصوصی خبرداد.
نشست هم اندیشی و راه کارها در خصوص توسعه ورزش شهرستان و پیگیری در جهت رفع کمبود امکانات ورزشی با حضور مدیرکل محترم ورزش و جوانان لرستان و هیئت همراه با روسای هیئت های ورزشی سه شنبه ۱۳۹۷/۹/۱۳
موفقیت ورزشکار بروجردی در مسابقات قهرمانی اسکیت غرب کشور
موفقیت ورزشکار بروجردی در مسابقات قهرمانی اسکیت غرب کشور ()
حسین محمدی بازیکن خوش آتیه اسکیت بروجرد در مسابقات قهرمانی اسکیت غرب کشور که به میز بانی استان مرکزی در شهر اراک برگزار
پیروزی تیم فوتبال وحدت بروجرد در لیگ برتر جوانان کشور
پیروزی تیم فوتبال وحدت بروجرد در لیگ برتر جوانان کشور ()
از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال جوانان کشور روز جمعه هجدهم آبان ماه 97 دو تیم وحدت بروجرد و نفت امیدیه در ورزشگاه شهید علی
برگزاری مسابقات کشتی آزاد نوجوانان انتخابی شهر
برگزاری مسابقات کشتی آزاد نوجوانان انتخابی شهر ()
روز جمعه ۹۷/۸/۱۸ مسابقات کشتی آزاد نوجوانان انتخابی شهر در سالن خانه کشتی قهرمان پیمان یاراحمدی بروجرد برگزار گردید ک
مراسم استقبال از رضا بیرانوند قهرمان وزنه برداری جهان
صدور مجوز بهره برداری از استخر و باشگاه ها و فضاهای ورزشی و نظارت بر آنها
صدور مجوز بهره برداری از استخر و باشگاه ها و فضاهای ورزشی و نظارت بر آنها ()
صدور مجوز بهره برداری از استخر و باشگاه ها و فضاهای ورزشی و نظارت بر آنها
نظارت بر دوره های آموزشی و ارتقاء ورزشی
نظارت بر دوره های آموزشی و ارتقاء ورزشی ()
نظارت بر دوره های آموزشی و ارتقاء ورزشی شرح خدمت فدراسیون های ورزشی ط

26 مهرماه روز تربیت بدنی و ورزش گرامی باد.
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد
تاریخ ایجاد:1397/07/23,11:18| نویسنده:پویا مرآت|

رضا ایاز ورزشکار خوب و رئیس هیأت کوهنوردی شهرستان بروجرد با صعود به قله  7105 متری کورژن وسکایا واقع در پامیر تاجیکستان پرچم کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار در آورد.
تاریخ ایجاد:1395/05/26,09:24| نویسنده:پویا مرآت|
تاریخ ایجاد:1395/04/23,08:37| نویسنده:پویا مرآت|

روز چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ماه هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی بروجرد با دعوت  از خانواده ها و علاقمندان به کوه و طبیعت برنامه گلگشت خانوادگی به مسافت 6 کیلومتر از مسیر خانه کوهنورد تا گلدشت را برگزار نمود و در پایان به 15 نفر از کم سن ترین سرکت کننده ها هدایایی اهداء گردید.در ضمن در پایان مراسم افطاری مختصری برگزار گردید.
لازم به ذکر می باشد مراسم گلگشت خانوادگی هر هفته روزهای چهارشنبه در محل خانه کوهنورد برگزار خواهد شد.

 
تاریخ ایجاد:1395/03/26,08:59| نویسنده:پویا مرآت|
طی دعوتنامه ای از طرف فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران از علی گل آرا کوهنورد با استعداد بروجردی جهت حضور در اردوی آمادگی تیم ملی کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران دعوت بعمل آورده شد.
تاریخ ایجاد:1395/02/06,09:38| نویسنده:پویا مرآت|
تاریخ ایجاد:1394/12/25,11:44| نویسنده:پویا مرآت|
تاریخ ایجاد:1394/12/16,11:30| نویسنده:پویا مرآت|

طی مصاحبه ای که با آقای رضا ایاز رئیس هیئت کوهنوردی بروجرد داشتیم ایشان در ارتباط با مسائل کوهنوردی و سنگنوردی بروجرد صحبت نمودند که در ذیل آمده است:
با سلام خدمت تمامی خادمین واقعی و بی حاشیه ورزش بروجرد
متأسفانه بعضی از دوستان چه ورزشکار و چه غیر ورزشکار و بعضی از دوستانی که دست به قلم دارند با نظرات غیر واقعی و عجولانه بدون تماس با دوستان هیئت کوهنوردی و اینجانب اقدام به درج اخبار و دامن زدن به حاشیه این ورزش نموده اند که لازم به توضیح می باشد:
با پیگیری مداوم و فعالیت چندین ساله اداره ورزش و جوانان بروجرد و رایزنی های مختلف در ارتباط پیشرفت و پیگیری مطالبات جامعه کوهنوردان اقدامات شایسته ای انجام گرفته که مهم آن افتتاح خانه کوهنورد،ساماندهی گروه های کوهنوردی دارای مجوز،برگزاری همایش و صعود های بزرگ میزبانی استان و عمومی بروجرد بوده که این اقدامات بزرگ همنوردان بروجردی و تمامی کسانی می داند که با بزرگواری و مطرح نمودن کارها نیست که این رزومه ورزشی و فعالیت دوستان باید در دفتر هیئت کوهنوردی ثبت و اجر آن نزد خداوند محفوظ است.
در ارتباط کمبودها و پیگیری مطالبات سنگنوردان مشروح گزارش در روزنامه همشهری مورخ 7/9/94 به اطلاع همگان رسیده و دوستانی که علاقه مند به رشته سنگنوردی هستند می بایست خود را جدا از بدنه کوهنوردی این شهر ندانسته و به حاشیه نروند.کسانی که بصورت اوقات فراغت و جهت سلامتی تمایل به سنگنوردی دارند و سن آنها دیگر فرصت قهرمانی در این رشته را از آنها گرفته نباید دنبال حاشیه سازی باشند و تجربه خود را باید در اختیار جوانان قرار داده تا بتوانیم آینده درخشانی در این رشته داشته باشیم.
اگر مشکلات بصورت منصفانه و دوستانه مطرح شود می توان راهکارهای خوبی برای پیشبرد کار داشت و جوانان باید این فرصت را درنظر بگیرند که تمامی طرح درسهای امروز و آموزشی که کارآموزی می شود نهایتاً نتایج آزمون و خطای بزرگان و پیشکسوتان کوهنورد بوده که سالها عمر پربارشان بدون امکانات امروزی تبدیل به همین طرح درسهای فدراسیون کوهنوردی شده و ما باید قدردان زحمات و تجارب بزرگان و پیشکسوتان خود باشیم و اگر بخواهیم بعنوان یک کوهنورد نام و یادی از ما بماند احترام به آنان و اخلاق مداری را سرلوحه کارمان قرار دهیم.
ضمناً این هیئت قدردان زحمات تمامی همنوردان و افرادی است که ماحصل زحمات پیشین آنها جهت پیشرفت جامعه کوهنوردی شده و ان شاء الله بتوانیم به اهداف بزرگتر جهت پیشرفت این رشته ورزشی نائل شویم.
تاریخ ایجاد:1394/10/02,11:11| نویسنده:پویا مرآت|

اداره ورزش و جوانان بروجرد با همکاری هیئت کوهنوردی این شهرستان طبق برنامه از پیش تعیین شده  با حضور مربیان و راهنمایان با توزیع بروشور آموزشی کوهپیمایی روز جمعه مورخه 17/7/94 به مناسبت گرامیداشت 17 مهرماه روز خانواده اقدام به برگزاری کوهپیمایی خانوادگی با حضور حدود 300 نفر از خانواده ها از مسیر خانه کوهنورد به سمت ارتفاعات کولیدر تا ارتفاع 2000 متری صعود و با پیمایش 13 کیلومتر مسافت در میان شور و شوق حاضرین مراسم قرعه کشی انجام و به قید قرعه به 30 نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهداء گردید.
  
تاریخ ایجاد:1394/07/18,14:06| نویسنده:پویا مرآت|

روز چهارشنبه 8/7/94 جلسه هماهنگی همایش بزرگ کوهپیمایی خانوادگی که قرار است در روز جمعه 17/7/94 برگزار گردد در خانه کوهنورد بروجرد برگزار گردید.
آقای رضا ایاز در جلسه هماهنگی برگزاری کوهپیمایی گرامیداشت روز خانواده در این شهرستان، اظهار داشت: کوهپیمایی خانوادگی با همراهی مربیان و عموم شهروندان بروجردی علاقه‌مند روز ۱۷ مهرماه امسال به مناسبت تکریم روز خانواده در این شهرستان برگزاری می‌شود.

وی هدف از برگزاری این برنامه عمومی در شهرستان بروجرد را زمینه‌سازی برای دعوت از شهروندان به‌منظور شرکت در برنامه‌های کوهپیمایی دانست و افزود: برگزاری چنین برنامه‌هایی می‌تواند تضمینی مناسب در راستای ارتقاء سلامت شهروندان و گرایش آن‌ها به انجام ورزش‌های گروهی و عمومی باشد.رئیس هیئت کوهنوردی بروجرد عنوان کرد: این کوهپیمایی از روستای ونایی با حضور علاقه‌مندان و هیئت کوهنوردی آغاز می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع کوهنوردی در این شهرستان، بیان کرد: در بهمن‌ماه سال گذاشته موفق به انجام برنامه صعود استانی دریکی از کوهستان‌های استان با هیئت کوهنوردی این شهرستان با هزینه شخصی بیش از پنج میلیون تومان و شرکت ۷۰۰ نفر از علاقه‌مندان شدیم.

ایاز با تأکید بر لزوم فراهم‌سازی امکانات موردنیاز صعودهای دسته‌جمعی به قلل مرتفع استان توسط مسئولان استانی، تصریح کرد: برگزاری و تداوم چنین برنامه‌هایی تأثیر به‌سزایی در ایجاد روحیه شادابی، نشاط و کاهش استرس‌ها در میان شهروندان دارد.

وی با اشاره به رویکرد هیئت کوهنوردی این شهرستان، خاطرنشان کرد: بسترسازی زمینه‌های شرکت عموم شهروندان در برنامه‌های ورزشی مانند کوهنوردی در این شهرستان ازجمله رویکردهای این هیئت در برگزاری برنامه‌های عمومی است.

رئیس هیئت کوهنوردی بروجرد با دعوت از عموم شهروندان به‌منظور شرکت در این برنامه کوه‌پیمایی، گفت: شرکت در این برنامه همگانی برای عموم شهروندان در سنین مختلف آزاد است.

وی با بیان اینکه مسئولان انتظامی با تأمین امنیت مسیر کوه‌پیمایی این هیئت را در برگزاری این مراسم یاری کنند، اظهار داشت: تأمین وسایل تردد شرکت‌کنندگان در این برنامه همگانی و نظارت بر نحوه درست برگزاری آن از خواسته‌های مهم این هیئت از مسئولان است.

تاریخ ایجاد:1394/07/11,10:14| نویسنده:پویا مرآت|

بمناسبت هفته دولت در روز یکشنبه مورخه 8/6/94 با حضور امام جمعه محترم و ورزشدوست بروجرد ، ریاست محترم اداره ورزش و جوانان،فرماندار ، شهردار و جمعی از مسئولین شهری خانه کوهنورد بروجرد واقع در ابتدای گلدشت افتتاح گردید.
 تاریخ ایجاد:1394/06/08,13:55| نویسنده:پویا مرآت|

به مناسبت گرامیداشت عید سعید فطر گروه کوهنوردی ورزش صبحگاهی گلدشت بروجرد به سرپرستی آقای عبداله امجدی موفق شدند به قله 5678 متری دماوند از مسیر یال جنوبی صعود نمایند.
اعضای گروه کوهنوردی که موفق به این صعود شدند بشرح ذیل می باشند:
آقایان:مجید روح بخشان-اشکان سلیمانی-حبیب عباسی-مهدی بختیاری-کورش امجدی-محمد امجدی-امیر قمری-منوچهر قادرپناه-خورزمان-غلام پریسایی-محمد موسی پور و عبداله امجدی
تاریخ ایجاد:1394/05/04,08:12| نویسنده:پویا مرآت|

هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بروجرد در تاریخ 26/3/94 اقدام به برگزاری همایش بزرگ کوه و خانواده نمود که با استقبال پرشور خانواده بزرگ کوهنوردی بروجرد همراه بود.در این همایش از فعالین و پیشکسوتان این رشته ورزشی از سال 1334 الی 1360 و مادران و همسران جان باختگان در کوهستان با اهداء لوح تقدیر تجلیل بعمل آورده شد.
 
تاریخ ایجاد:1394/04/02,08:44| نویسنده:پویا مرآت|

بمناسبت گرامیداشت ارتحال امام خمینی (ره) تعداد 11 نفر از ورزشکاران گروه کوهنوردی بانوان دماوند بروجرد به سرپرستی خانم افشانه بهنوا با شرکت در برنامه هیئت کوهنوردی استان که طی سه روز به طول انجامید به اشترانکوه از مسیر پیاروگهر صعود نمودند و در روز دوم و سوم از دریاچه گهر بازدید و دره نگار را پیمایش نمودند.لازم به ذکر می باشد در این برنامه تعداد 16 نفر از هیئت خرم آباد نیز به سرپرستی آقای چنگیز رحمتی حضور داشتند.
تاریخ ایجاد:1394/03/19,08:20| نویسنده:پویا مرآت|

 
روز چهارشنبه مورخ 94/3/6 آقای هادی صابری دبیر محترم فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران به همراه آقای محمود ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان بروجرد و اعضای هیئت کوهنوردی این شهرستان با حضور در خانه کوهنورد از این مکان بازدید نمودند. 
 
تاریخ ایجاد:1394/03/06,20:49| نویسنده:پویا مرآت|

گروه کوهنوردی K2 بروجرد بمناسبت گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر روز جمعه مورخه 31/2/94 با حضور 18 نفر  طی یک برنامه یک روزه در منطقه اشترانکوه روستای کمندان زیر نظر آقای حمید نیرومند مسئول فنی هیئت کوهنوردی این شهرستان  اقدام به برگزاری کلاس آموزش یخ و برف نمود.
تاریخ ایجاد:1394/03/06,20:39| نویسنده:پویا مرآت|

صعود خواهران بسیجی کوهنورد سراسر کشور به قله سه کوزان بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر در مورخ 31/2/94

زمان و محل ثبت نام:
ساعت 3 الی 5 بعدازظهر 30/2/94 - سپاه پاسداران بروجرد
مسئول برگزاری: برادر اصغر زینعلی
تاریخ ایجاد:1394/02/27,13:32| نویسنده:پویا مرآت|


تاریخ ایجاد:1394/01/15,11:52| نویسنده:پویا مرآت|

بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادبود و بزرگداشت جان باختگان کوهستان، اداره ورزش و جوانان با همکاری فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد،هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان و شهرستان بروجرد،جمعیت هلال احمر،شورای شهر و شهرداری،پادگان مهندسی بروجرد و بخشداری اشترینان اقدام به برگزاری یک صعود سراسری همبستگی کوهنوردان استان با حضور 700 نفر از کوهنوردان سراسر استان نمودند.از نکات قابل توجه این صعود می توان به حضور دکتر علاءالدین بروجردی نماینده مردم شریف بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اشاره نمود.این صعود رأس ساعت 6 صبح جمعه سوم بهمن ماه 93 از میدان تختی آغاز و تا ساعت 8 شب همان روز بطول انجامید.لازم به ذکرمی باشد این صعود در سه مرحله  در چشمه ای زیبا جهت صرف صبحانه و منطقه تخت سفره جهت عموم مردم برنامه ریزی شده و در نهایت به قله سه کوزان صعود نمودند.مسیر حرکت با نظمی خاص و با همراهی و راهنمایی تیم بیست نفره از فعالین هیئت کوهنوردی بروجرد و پیشکسوتان این شهرستان انجام گرفت که سرپرستی این صعود را در تمامی مسیر برعهده داشتند.در پایان جا دارد از زحمات آقای محمود ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان و همکاران ایشان،آقای رضا ایاز رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان بروجرد و دیگر اعضاء این هیئت با یک خسته نباشید تشکر و قدردانی نمود.
نویسنده:پویا مرآت|
تاریخ ایجاد:1393/11/02,09:04| نویسنده:پویا مرآت|

صعود سراسری و همبستگی کوهنوردان  استان لرستان  به کوههای منطقه ونائی بمناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر، روز هوای پاک و گرامیداشت یاد و خاطره جان باختگان کوهستان بروجرد زیر نظر هیأت کوهنوردی شهرستان بروجرد
زمان: روز جمعه مورخه 3/11/93 رأس ساعت 6 صبح
محل تجمع: میدان تختی
شرکت برای عموم آزاد است.
نویسنده:پویا مرآت|

طی مراسمی با حضور پیشکسوتان و کوهنوردان بروجردی در محل اداره ورزش و جوانان بروجرد در روز شنبه مورخه 20/10/93 آقای رضا ایاز بعنوان رئیس جدید هیئت کوهنوردی بروجرد معرفی و بجای آقای سید علی موسوی ظفر مشغول بکار شدند.در ابتدای مراسم آقای ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان بروجرد ضمن خوش آمد گویی به پیشکسوتان و کوهنوردان از زحمات آقایان موسوی ظفر و حسین نصیری رئیس و نایب رئیس سابق هیئت کوهنوردی بروجرد تشکر نمودند و از این عزیزان خواهان کمک و همکاری همه جانبه جهت پیشبرد ورزش کوهنوردی در این شهرستان شدند.در این جلسه آقای موسوی ظفر ضمن اشاره به عملکرد هیئت از تمامی کوهنوردان حاضر در جلسه تقاضای کمک و همکاری با اعضای جدید هیئت کوهنوردی نمودند.آقای قیاسیان رئیس هیئت کوهنوردی استان با حضور در این جلسه جوابگوی پیشنهادات و انتقادات این عزیزان بودند و قول دادند که بیشتر از گذشته یار و یاور این ورزش دوست داشتنی باشند.در پایان از طرف آقای ترابی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان بروجرد به رسم یادبود با اهداء کادو و لوح تقدیر به رئیس و نایب رئیس هیئت سابق و لوح تقدیر به تمامی اعضاء هیئت کوهنوردی از این عزیزان تشکر و قدردانی نمودند.
نویسنده:پویا مرآت|


طی حکمی از طرف هیأت کوهنوردی استان لرستان و موافقت اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد آقای رضا ایاز به عنوان رئیس جدید هیأت کوهنوردی این شهرستان منصوب گردید.متن حکم بشرح ذیل می باشد:
 
نویسنده:پویا مرآت|

بمناسبت روز جهانی کوهستان روز جمعه مورخه 21/9/93 تعداد 83 نفر از کوهنوردان بروجرد با حضور جمعی از پیشکسوتان اقدام به برگزاری همایشی در ارتفاعات ونائی منطقه سلیمان کشته  با اهداف ترویج فرهنگ کوهپیمایی و پاس داشتن طبیعت و پاکسازی کوهستان نمودند.
نویسنده:پویا مرآت|

رضا ایاز کوهنورد بروجردی موفق گردید مدت 30 روز با عبور و صعود از منطقه آناپورنا(حلقه آناپورنا) و بیس کمپ قله ممنوع ماچاپورچه ،بیس کمپ و قلل فرعی منطقه آناپورنا و صعود تا خومبوی اورست،قله پوکادله تا ارفاع 6000 متر این مناطق را با موفقیت صعود نمایند.این دومین صعود رضا ایاز کوهنورد خوش نام بروجردی می باشد که قلل 6000 متری در منطقه هیمالیا را صعود می نماید.لازم به ذکر می باشد بیش از این صعود به قله های بالای 7000 متر را در کارنامه ورزشی خود دارد.
تاریخ ایجاد:1393/09/24,11:50| نویسنده:پویا مرآت|

طی نمابری از طرف فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران از علی گل آرا جوان خوش آتیه بروجردی و قهرمان سنگنوردی استان لرستان جهت حضوردر سومین اردوی انتخابی تیم ملی امید هیمالیا نوردی دعوت بعمل آورده شد و نامبرده به مرحله چهارم این اردوی آموزشی راه یافت.

نویسنده:پویا مرآت|

یک دوره مسابقه صخره نوردی داخل سالن در رشته بلدرینگ با حضور 24 نفر از استانهای : خوزستان-همدان و لرستان بصورت آزاد روز جمعه مورخه 17/5/93 به میزبانی بروجرد در سالن ورزشی امام علی (ع) زیر نظر هیئت کوهنوردی این شهرستان برگزار گردید که در پایان به نفرات اول تا سوم جوایزی اهداء گردید.
نفرات برتر بشرح ذیل می باشند:
1-میثاق قزلباش از استان همدان ........... مقام اول
2-آرش دوستاریان از استان لرستان ....... مقام دوم
3-سعید صفری از استان خوزستان ....... مقام سوم
تاریخ ایجاد:1393/05/18,12:53| نویسنده:پویا مرآت|